فروش فرش گلیم
یکشنبه , آذر ۷ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / انواع مدل پشتی جدید منزل با قیمت تولید

انواع مدل پشتی جدید منزل با قیمت تولید

انواع مدل پشتی جدید منزل ، پشتی دیواری ، پشتی خانگی و انواع پشتی ایرانی با رویه های فرش کاشان با قیمت تولید و به صورت عمده به مشتریان عرضه می شود.

مدل پشتی جدید منزل

 

پشتی فرش منزل

پشتی های خانگی و یا پشتی منزل پشتی هایی هستند که از زمان قدیم جایگاه خوبی در خانه داشته اند و به نوعی زیبایی منازل و خانه ها با انها زیباتر می شد.

زمانی که در خانه ها جایگاهی برای مبل هنوز به مانند امروز رایج نبود پشتی ها در هر خانه ایی وسیله لازمی محسوب می شد که  برای تکیه دادن ودر هنگام نشستن از انها استفاده می نمودند.

انواع پشتی در قدیم از تنوع زیادی روبرو نبود و پشتی اکثرا با رویه هایی به صورت دست بافت وبه مانند فرش بافته می شد و بعد از پر نمودن با پرز ویا مواد دیگر مورد استفاده قرار می گرفت.

قیمت پشتی منزل در بیشتر مدل های پشتی متفاوت بوده و هر کدام با طرح های متفاوتی در بازار یافت می شود و این تنوع برای مشتریان از هر قشر و با هر سلیقه ایی را مجاب می نماید که هر مدلی که خواسته باشد برای زیبایی منزل شان استفاده نماید.

پشتی های قدیمی دارای وزن زیادی بودند که در هنگام جابجایی دچار مشکل می شدند.

اما پشتی های امروزی تنوع بیشتری پیذا نموده و توانسته مشتریان زیادی را جذب طرح های زیبای خود نماید. طرح های پشتی های جدید هماهنگی بیشتری با فرش های زیبای کاشان داشته ک سبب علاقه بیشتر مشتریان به این طرح ها گشته است.

 

 

تولید پشتی های ماشینی برای منزل

امروزه ولی این پشتی فرش های ماشینی جایگاه بهتری پیدا نموده است همانطورکه فرش ها نیز امروزاستقبال بهتری از انها می شود تولید انها روبه افزایش می باشد.

چراکه با توجه به افزایش زرق و برق مدل های دکوراسیون های خارجی که هروز بر مدل های ان اضافه می شود ولی بازهم مردم به سبک های اصیل ایرانی توجه بیشتری نموده اند و از ان اصالت و بومی بودن سبک های دکوراسیون بیشتر لذت می برند این است که توجه به اقلام سنتی از قبیل فرش و پشتی بیشتر شده و جایگاه بهتری پیدا نموده است.

تولید انواع پشتی های فرش در شهر کاشان انجام می گیرد که با توجه به وجود کارخانه های فرش تولید انبوه رویه های فرش را در برنامه تولید خود داشته و توانسته در امد قابل توجهی برای افزایش کارخانه های فرش داشته باشند.

بیشترین تولید این پشتی ها با رویه های فرش ۷۰۰ شانه بوده که قیمتی مناسب تر از طرح های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰شانه داشته ولی باوجود این دارای طرح های بسیار زیبایی می باشند.

رویه های فرش بعد از تولید به کارگاه های دوخت و تولید پشتی انتقال و بعد از فرایند دوخت و پر کردن پشتی اماده برای مصرف مشتریان می گردد.

 

 

قیمت پشتی فرش جدید ماشینی کاشان

 

پشتی فرش  های ماشینی امرزوه یکی از بهترین نوع پشتی های مصرفی برای مردم می باشد و این مدل پشتی ها به واسطه قیمت های متنوعی که دارد جوابگوی تمانی اقشار جامعه می باشد.

قیمت پشتی ماشینی به عواملی چون رویه های این پشتی بستگی داشته که که همان طور که گفته شد جنس رویه ها از همان جنس فرش بوده و توانسته مقبولیت بیشتری برای مردم داشته باشد.

قیمت رویه ها نیز به عواملی چون جنس الیاف ان و تراکم رویه ها ها بستگی دارد و پشتی های با کیفیت و گرانتر از رویه هایی از جنس اکرولیک و با تراکم ۱۰۰۰و یا ۱۲۰۰شانه بافت می شود. و پشتی های ارزان و معمولی با رویه هایی با تراکم پایینتر  ویا از جنس بی سی اف بافت می گردد.

معمولا طرح های پشتی را با فرش های ماشینی همانند بافت می شود که توجه بیشتر مشتریان را برای خرید طرح های مشابه به فرش هایشان را بیشتر جلب مینماید.

یکی از جاهایی که مصرف زیادی از پشتی ها دارد سفره  خانه های سنتی و رستورانها می باشد که حداقل پخشی از مکان مورد نظر خود را به فضای سنتی تخصیص می دهند.

برای این مکان معمولا قیمت فروش پشتی بسیار با اهمیت می باشد واین به واسطه تعداد زیادی است که از این نوع محصول برای تزیین مکان خود نیاز دارند.

پشتی های با قیمت معمولی تر را می توان از پشتی های گلیمی استفاده نمود که طرح هایی بس زیبا و متنوع داشته و با توجه به سبک های سنتی که در طرح و نقشه گلیم فرش ها استفاده می نمایند بسیار مناسب برای چنین فضاهایی میباشد.

کما اینکه می توان از گلیم فرش ها مانند طرح پشتی را برای روی تخت و جایگاه پذیرایی مهمانها استفاده نمود که زیبایی دو چندانی را برای فضای مورد نظر داده و باعث دلنشینی بیشتر برای مشتریان و مهمانان می نماید.

 

 

فروش انواع مدل پشتی جدید منزل

 

پشتی های منزل یا همان پشتی فرش های ماشینی کاشان از اصیل ترین طرح هایی است که هنوز هم مورد توجه ومردم  قرار گرفته است.

کارخانه های تولید فرش در کنار بافت فرش این رویه های پشتی را نیز در تولیدات خود داشته که با کیفیت های ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه انها را تولید نموده اند .

فروش عمده انواع پشتی از طریق سایت های تجاری ما انجام می گیرد که با قیمت های تولید این محصولات را به بازار عرضه می داریم

قیمت های بدون واسطه و مناسب و ارزان این پشتی ها فرصتی مناسب برای مشتریان می باشد که دسترسی مستقیمی به فروشگاه های فرش و پشتی ندارند که به راحتی می توانند پس انتخاب انواع این پشتی های منزل ان ها را سفارش و در درب منزل تحویل بگیرند.

فروش های اینترنتی یک مزیت دیگری که برای مشتریان دارند وان این است  که حمل این پشتی ها به واسطه حجمی که اشغال می کنند دچار زحمت و مشکل خواهند بود که با خرید اینترنتی محصول توسط اداره پست و یا باربری های معتبر می توانید در درب منزل تحویل بگیرند.

 

باما قبل از خرید جهت مشاوره تماس داشته باشید.

مدیریت فروش

وحیدرضا کاظمی

  • ۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴
  • ۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام