فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / انواع پشتی جدید به صورت عمده تولید کارخانه های فرش کاشان

انواع پشتی جدید به صورت عمده تولید کارخانه های فرش کاشان

پشتی ها یکی از لوازم ضروری در زندگی هستند که در حال حاضر نیز بسیاری از مردم از آن ها استفاده می کنند. برای تهیه انواع پشتی جدید بافت کاشان به صورت عمده و جزء با ما در این سایت همراه باشید.

 

انواع پشتی جدید

 

تولید کننده مستقیم انواع پشتی جدید

 

شاید فکر کنید در زندگی ماشینی امروزه، جایی برای پشتی های سنتی و قدیمی باقی نمانده است و معمولاً بیشتر خانه ها مبله هستند و برای نشستن از صندلی های راحتی استفاده می کنند؛

اما باید بدانید که پشتی همچنان طرفداران خاص خود را دارد و کسانی که از دیرباز با پشتی ها انس برقرار نموده اند، هنوز هم که هنوز است از طرفداران پشتی های سنتی هستند

سبک های سنتی و قدیمی همیشه مورد توجه مردم بوده است و شاید امروزه مردم از سبک های جدید زده شده باشند

و احساس می کنند با طرح های قدیمی حال و هوای ان ها نیز بهتر می شود این است که بیشتر به اقلام و وسایل سنتی رو اورده اند و به ان توجه بیشتری نموده اند.

پشتی ها نیز یکی از همین وسایلی که قدمت دیرینه ایی در استفاده انها وجود دارد که همه ما شاهد بوده ایم که در خانه های قدیمی پدربزرگ ها یکی از لوازم اصلی منزل بود .

 

انواع پشتی جدید

 

طرح های جدید پشتی های ماشینی

طرح های جدید پشتی های جدید بسیار زیبا بوده و این باعث افزایش رغبت مردم به این طرح ها می باشد که امروزه می بینیم که تولید این پشتی فرش های جدید ماشینی بسیار افزایش داشته است و بسیاری از کارخانجات فرش به تولید رویه های این پشتی ها مشغول می باشند.

کارگاه های تولید پشتی کاشان نیز رونق بهتری پیدا نموده و باعث اشتغال زایی در بین شهروندان  جویای کار گردیده است.

سایت اینترنتی ما در تلاش است تا انواع و اقسام پشتی های جدید و مدرن را برای شما عزیزان آماده نماید و در دسترس شما قرار دهد.

رضایت و اطمینان مشتریان از اصلی ترین شعارهای مجموعه ما می باشد تا بتواند خشنودی و توجه مشتریان را همیشه براورده سازد.

پشتی های آماده شده در این سایت از بهترین کارخانه های تولید فرش در کاشان هستند که این کارخانه ها در زمینه ی تولید پشتی و فرش های زیبا شهرتی جهانی دارند.

 

 

 

قیمت عمده انواع پشتی جدید

 مزایای استفاده از پشتی های ارائه شده در سایت ما

  • دارای کیفیت و جنسی بسیار عالی
  • قیمتی ارزان و مناسب
  • بافته شده در بهترین کارخانجات شهر کاشان
  • دارای طرح ها و نقش های متنوع و زیبا

قیمت های تمام شده پشتی های منزل ما به واسطه تولید انبوه و تهیه اقلام تولید پشتی که به صورت انبوه تهیه می شود بسیار مناسب تر می باشد و این باعث می شود که قیمت تمام شده انها برای مشتریان با قیمت ارزانتری تمام گردد.

و از جمله مزایای خرید از سایت های ما که به صورت اینترنتی انجام می گیرد این است که این محصولات با قیمت های بدون واسطه  بدست مشتریان می رسد و این برای مشتریان بسیار مطلوب خواهد بود که که این پشتی ها با قیمت های ارزان و مناسب در اختیارشان قرار بگیرد.

و از مزایای دیگر خرید اینترنتی از ما این است که به واسطه اینکه پشتی کمی جاگیر می باشد و مشتریان با حمل ان دچار دردسر می شوند بنابر این مجموعه ما با ارسال بار توسط پست و یا باربری های با سابقه و معتبر این راحتی را برای مشتریان فراهم اورده است که محصول را در درب منزل تحویل بگیرند.

 

 

مرکز پخش انواع پشتی جدید

 

روکش پشتی های ارائه شده در سایت ما از جنس بسیار عالی است و شما می توانید با خیال راحت این پشتی ها را تهیه نموده و از آن ها استفاده نمایید.رویه های پشتی فرش که توسط کارخانه های فرش تولید می شود از الیاف مرغوب و با دوام می باشد که همانند فرش های ماشینی در تراکم های  ۱۲۰۰،۱۰۰۰،۷۰۰می باشد که در مدل های متنوع تولید می شود.

تمام تلاش ما و همکارانمان در این فروشگاه اینترنتی بر این است که پشتی هایی که تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار می دهید، از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و راحتی و آسایش را برای شما عزیزان به ارمغان آورد و شما از خرید از این سایت راضی و خشنود باشید.

برای خرید پشتی فرش با نمونه های زیبای  مدرن و سنتی با ما تماس داشته باشید.

 

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام