فروش فرش گلیم
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / خرید انواع گبه طرح فرش عمده از کاشان

خرید انواع گبه طرح فرش عمده از کاشان

خرید انواع گبه طرح فرش ، انواع گبه ماشینی بافت کارخانه های تولید گبه و گلیم فرش کاشان با قیمت های عمده و مناسب برای مشتریان در سراسر کشور از طریق سایت های ما عرضه می گردد.

 

 

گبه فرش زیر اندازی ماندگار

 

از اولین نیازهای بشر وجود زیراندازی مناسب برای انسانها بوده است گبه فرش ها از جمله اولین فرش ها و زیرانداز هایی بوده که انسان به فکر بافت آن برآمده است. این زیرانداز ها هنر اصیل عشایر بوده که بادرک طبیعت به صورت معانی و نماد هایی آن را بدون نقشه توسط کمک ذهن خود آن را میبافته اند.

به عنوان مثال : نقش شاخه ی شکوفه را به معنی برکت در زندگی دانسته و یا طرح گل را در فرهنگ گبه شناسی به منزله ی عشق و محبت و دوست داشتن و نویدی برای شادی و رویش دوباره که این علائم را با خلاقیت و با هنر خود در بافت های گبه فرش به کار میبردند.
امروزه نیز با توجه به زندگی های ماشینی ولی کماکان مردم از سبک های سنتی و اصیل استقبال میکنند و پذیرای اینگونه طرح و سبکهای سنتی می باشند.
گبه فرش ها از جمله محصولاتی است که با طرح های زیبایی که دارد در ایجاد دکوراسیون های مدرن وسنتی نقش بی بدیلی را ایفا میکند.

 

 

گبه فرش های ماشینی

 

به همین واسطه تولیدکنندگان کارخانه های فرش کاشان با توجه به شناخت این میل و استقبال عمومی گبه طرح فرش طرح سنتی را با تکنولوژی های جدید در تولیدات اصلی خود قرار دادند و با عنوان گبه های ماشینی  به بازار به دست مصرف کنندگان عرضه نموده  اند.

گبه های ماشینی بافتی به مانند فرش ها داشته که بافت انها با گلیم ها متفاوت بوده و به مانند فرش ها دارای پرز می باشد و دارای ویژگی هایی است که برای مشتریان قابل پسند بوده است.

 • از جمله مزیت های فرش ماشینی طرح گبه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • نزدیکترین نوع فرش های ماشینی به فرش های دست بافت می باشند
 • وزن بسیار کمی داشته و قابل حمل می باشدو طرح های بسیار شیک دارد.
 • گبه فرش ها پرز نمی دهد و بسیار مناسب برای کودکان و بیماران تنفسی است.
 • این فرش ها بدون حساسیت می باشند .
 •  الیاف مقاوم و نرمی که در بافت انها به کار برده می شوند در مقابل نور وسایش و شستشو از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.
 • تنوع فوق العاد در طرح ها که با هر دکوراسیونی قابل انطباق می باشد.
 • رنگ انها ثابت بوده و در اندازه و ابعاد متنوعی تولید می شود.

 

 

تولید فرش گبه ماشینی کاشان

یکی از مراکز اصلی تولید فرش ماشینی طرح گبه تولید کنند گان کاشان می باشند که در صنعت و تولید فرش حرف اول را در کشور می زنند و توانسته انواع طرح های گبه را در تولیدات خود قرار بدهند  این گبه ها بسیار متنوع بوده و دستگاه های جدید وبه روز بافت گبه ها ماشینی طرح های زیبای سنتی را با روش های خاص بافت وتولید می نمایند.

بافت فرش گبه با گلیم فرش های ماشینی متفاوت بوده و از این جهت دستگاه های تولید انها متفاوت می باشد گبه های ماشینی کاشان بیشتر در طرح های ۳۲۰ و ۴۴۰ و ۵۰۰شانه تولید می شود که انواع تراکم های بیشتر انها از کیفیت  وفیمت بیشتری برخوردار می باشد.

قیمت فرش گبه کاشان  نسبت به قیمت های گلیم فرش ها بیشتر می باشد و لی نسبت به فرش های ماشینی از قیمت ارزانتری برخوردار می باشد.

یکی از تولیدات اصلی فرش گبه ماشینی کاشان به  صورت متری در اندازه عرض های متنوع به صورت رولی تولید می شود این گبه های متری بیشترین کاربرد را در راه پله ها و راه رو ها داشته و یا به صورت اندازه های کوچک در ابعاد  یک پله در اندازه های مختلف بافت می گردد.که بسیار در زیبایی انها تاثیر گذار می باشد.

 

 

طرح های فرش گبه بافت کاشان

 

فرش گبه ماشینی را برای تداعی با طرح های سنتی مشابه به انها تولید نموده و این یکی از پارمتر های علاقه مشتریان به این طرح های زیبا می باشد.

هم اکنون نیز گبه های کاشان را با طرح هایی بافت می نمایند که طرح های سنتی و دست بافت ان ها نیز موجود می باشد. به چند نمونه انها اشاره می نماییم:

 • گبه با طرح های خشتی :با اشکال هندسی از مربع و لوزی در کنار یکدیگر یک شکل هماهنگ و منظمی را ایجاد می نماید.
 • گبه طرح حوض:در این طرح گبه با ترنج در وسط ان بوده و در کناران گل ها و غنچه روییده است.
 • گبه طرح ساده:در این طرح با رنگ وطرحی ساده بافته  شده که یک خانه یا یک مزرعه ایی را به نمایش گذاشته می شود.
 • گبه طرح ایلاتی:که در طرح های دایره ، مربع ، لوزی و مسطتیل می باشد.

و همچنین انواع طرح های گبه فرش های ماشینی با نقوش جانوران نگاره های مرغی و انواع گلها و نقش شمایلهای گیاهی و شکل های شطرنجی از پرکاربرد ترین نقوشی است که هنوز در گبه فرش های ماشینی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

گبه طرح فرش

 

 

خرید انواع گبه طرح فرش

 

گبه طرح فرش مصرف زیادی داشته و خریدارن زیادی از سراسر کشور این طرح های سنتی زیبا را پسندیده و خریداری می نمایند .

قیمت گبه ماشینی کاشان از قیمت های مناسبی برخوردار بوده که این قیمت را با توجه به فرش های ماشینی سنجیده می شود و این باعث افزایش خریداران به این طرح های فرش گبه شده است.

گبه ها با طرح های زیبایی که دارد توانسته خریداران خارجی از دیگر کشر های جهان را مشتاق برای خرید این محصول بنماید و از صادرات خوبی نیز برخوردار باشد.

خرید گبه ماشینی با انواع مدل های زیبای سنتی  با قیمت های تولید به مشتریان عرضه می گردد.

سایت های تجاری ما سعی در ارایه بهترین طرح های گبه های کاشان از  کارخانه های مختلف تولید گبه برای مشتریان در سراسر کشور می باشد.

خرید های اینترنتی یکی از بهترین نوع خرید گبه های ماشینی کاشان  است که مشتریان می توانند انواع طرح های گبه ها را انتخاب نموده و بعد از سفارش در درب منزل تحویل بگیرند.

 

گبه طرح فرش

 

خرید عمده انواع گبه طرح فرش کاشان

 

یکی از خریداران ثابت ما خریداران عمده انواع گبه و گلیم های کاشان می باشد که معمولا مغازه داران و صاحبان نمایشگاه های فرش می باشند که در شهر های دیگر بوده و انواع این محصولات را اعم از گبه طرح فرش با مدل های مختلف خریداری می نمایند. مشتریان عمده می توانند از تخفیفات مختلف در فروش های ویژه بهره مند شوند

از خریداران عمده این محصولات معمولا ارگان ها و نهاد های دولتی و یا دانشگاهی می باشد که به واسطه مصرف زیادی که دارند از خریداران عمده انواع گلیم و گبه های ما می باشند.

خرید های اینترنتی برای مشتریان این قابلیت را دارد که مشتریان می توانند  با قیمت های بدون واسطه از کارخانه و با قیمت های تولید انواع این گبه ها را دریافت دارند.

 

برای خرید گبه فرش ماشینی با طرح های متنوع و اطلاع از انواع قیمت گبه ماشینی کاشان با شماره های زیر تماس و از مشاوره مدیریت فروش ما بهره بگیرید.

وحیدرضا کاظمی

شماره تماس

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

مطلب پیشنهادی

فرش گبه کاشان

فروش فرش گبه کاشان با قیمت کارخانه

فروش فرش گبه کاشان و انواع گبه های ماشینی با مدل های گبه های جدید …

کانال تلگرام