فروش فرش گلیم
یکشنبه , آذر ۷ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

خرید پشتی های سنتی جدید با رویه پشتی مبلی و پشتی ترمه و پشتی های فرش بافت کاشان با طرح های سنتی  برای مشتریان در سایت های اینترنتی عرضه می گردد.

 

 

انواع پشتی های سنتی

پشتی های سنتی را امروزه در مدل های متنوعی تولید می کنند که بازار بسیار خوبی پیدا نموده اند چراکه مردم پس از گذر از دکوراسیون های مدرن و غربی که بازار و خانه را پر نموده است باز به سبک های سنتی رو اورده و علاقه مند به سبک های قدیمی شده اند.

از جمله انواع پشتی ها با طرح های سنتی می توان  به موارد زیر اشاره نمود.

  • پشتی های منزل با رویه فرش یا پشتی های ماشینی
  • پشتی با رویه پارچه های مبل که به پشتی های مبلی معروف می باشد
  • پشتی های خلیجی
  • پشتی های ترمه

که معمولا تمام این پشتی ها را در ابعاد و اندازه های متنوعی از قبیل( ۵۰×۱۰۰)،(۶۰×۱۱۰)،(۵۰×۹۰)و …تولید می کنند.

و هر کدام به نسبت اندازه و میزان مواد مصرف شده قیمت ان نیز تغییر می کند .

ولی مهترین عامل تعیین کننده قیمت در پشتی ها رویه های ان ها می باشد که مثلا در پشتی فرش های ماشینی رویه های فرش قطعا قیمت بیشتری داشته و باز هم این رویه های فرش با توجه به جنس الیاف به کار برده شده ان قیمت های ان متفاوت خواهد بود.

 

پشتی های سنتی جدید

 

خرید پشتی های سنتی جدید

پشتی سنتی یکی از ملزومات اصلی جهت خانواده‌ها است که دوست دارند خانه هایشان را به سبک سنتی طراحی نمایند. کما اینکه پشتی سنتی یکی از اسباب منازل در قدیم بوده و همیشه این حس  سنتی بودن را در میان مردم داشته.
در جایی که پشتی های جدید امروزی با طرح ها و نقشه های الگو گرفته از فرش های ماشینی تنوع و زیبایی خاصی را به خانه ها می‌دهد.

مواد داخل انواع پشتی ها یی که ذکر شد از مواد مختلفی پر می شود

  • یونولیت فشرده
  • ابر فشرده
  • مواد پرز و تخته

که هرکدام از اینها تاثیر گذار در قیمت می باشند که پشتی با قیمت ارزان و مناسب را تعیین می کنند.

یکی ازپر مصرف ترین پشتی های منزل با طرح های سنتی است که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته پشتی های ماشینی کاشان هستند که  با طرح های شبیه فرش کاشان خریداران زیادی داشته و هرچند قیمت انها نسبت به بقیه پشتی از قیمت بیشتری برخورادار می باشد ولی علاقه مندان به انها زیاد می باشند.

 

خرید این پشتی ها را می توان به صورت های ممکن انجام داد که یکی از مواردی که امروزه رشد قابل توجهی داشته خرید های اینترنتی می باشد که می توانید در هرکجا که باشید خرید خود را انجام داده و در درب منزل این پشتی ها را دریافت کنید.

 

 

تفاوت پشتی های سنتی جدید با مدلهای قدیمی

اما ببینیم چه تفاوتی بین پشتی های قدیمی و پشتی های جدید وجود دارد.
یکی از معایب پشتی های سنتی قدیم وزن سنگین آنها به واسطه مواد به کار رفته در آن بود که بیشتر از پشم و پنبه بود و این باعث اشکال در جابه‌جایی در آن می‌شد و یا اگر کثیف می‌شد شستن و تمیز کردن آن معضلی دیگر بود.
ولی امروزه با بکار بردن روش های جدید مثل یونیت فشرده به جای پنبه یا پشم این پشتی ها بسیار سبک بوده و بواسطه همین به راحتی قابل حمل بوده و در صورت کثیف شدن رویه آن راجدا کرده و به راحتی شسته شده دوباره می توانند از ان استفاده نمایند.
به واسطه  این مزایا و و قابلیت هااست که امروزه کماکان پشتی های جدیدجایگاه خود را در بین مردم حفظ نموده و از  استقبال خوبی برقرار است.

پشتی های جدید طرح های متنوع تری داشته و این از مزیت های پشتی های جدید می باشد

پشتی فرش های سنتی بافت کاشان

یکی از مدل های پشتی های سنتی که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است پشتی فرش های کاشان می باشد که در قدیم از قالی های دست بافت به ابعاد کوچک برای رویه های ان استفاده می شد و امروزه نیز این پشتی ها با رویه های فرش های ماشینی تولید می شود .

طرح های پشتی های سنتی کاشان بسیار متنوع می باشد و بسیاری از طرح های ان شبیه فرش های ماشینی است که برای مشتریان بسیار جلب توجه نموده است.

قیمت های پشتی ها به واسطه تولید انواع فرش ها با الیاف گوناگون متفاوت می باشد.

قیمت پشتی فرش ها با رویه های از جنس بی سی اف که امروزه کمتر از این رویه ها استفاده می شود ارزانتر بوده و با وجود این مشتری های خاص خود را دارد

بعضی از سفره خانه ها که خواسته باشند هزینه کمتری را برای سرمایه گذاری در نظر بگیرند می توانند از این پشتی ها استفاده نمایند.

امروزه شاید یکی از پر فروش ترین مدل پشتی های فرش کاشان پشنتی های ۷۰۰شانه می باشند که از قیمت های مناسب و متوسطی برخوردار بوده و طرح های زیبایی نیز مناسب با فرش های ماشینی دارد.

 

 

برای خرید پشتی سنتی جدید و انواع پشتی فرش های تولید کاشان  با ما در تماس باشید.

وحیدرضا کاظمی 

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

 

 

 

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام