فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / فروشگاه گلیم فرش کاشان فروش ویژه و عمده

فروشگاه گلیم فرش کاشان فروش ویژه و عمده

بزرگترین فروشگاه گلیم فرش کاشان به صورت اینترنتی و فروش عمده انواع مدل های گلیم فرش در اندازه های ۴،۹،۱۲متری و گلیم فرش رولی ، گلیم فرش کناره ماشینی را برای مشتریان در تمام نقاط عرضه می نماید.

 

 

 

ویژگی های انواع گلیم فرش های

 

گلیم به عنوان یکی از زیراندازهای قدیمی و پرکاربرد محسوب می شود.

گلیم ها امروزه به صورت ماشینی و دستی بافته می شوند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

گلیم فرش های دستباف از پشم و موی حیوانات اهلی بافته می شوند و معمولا توسط زنان عشایر بافته می شود و هر منظقه ای از کشور، طرح های مخصوص خود را دارد.حتی رنگ های این گلیم فرش ها از رنگ طبیعی به مانند بعضی از میوه های و گیاهان بدست می اید که تماما با محصولی بر گرفته از طبیعت به دست مشتریان علاقه مند به این هنرهای زیبا می رسد.

به دلیل اینکه حمل و نقل دارهای گلیم برای عشایر آسان باشد، گلیم ها بر دارهای زمینی بافته می شوند.و بافت این دست بافت ها توسط زنان عشایر به صورت نشسته روی زمین انجام می گیرد که ترکیبی است از هنر و خلاقیت مردمان عشایر که از تمام زمان و قت خود برای ایجاد اثری به جا ماندنی استفاده می نمایند.

گلیم فرش های ماشینی از الیاف بی سی اف و پلی استر هستند و پرز ندارند. و این می تواند برای بیمارانی که به الیاف مخصوص الرژی و حساسیت داشته باشند مناسب می باشد.

 

 

تولید انواع طرح و نقشه های گلیم فرش در کاشان

 

همانطور که گفتیم هر نقطه از کشور با توجه به فرهنگ و اقلیم خود، طرح های منحصر به فردی در بافت و تولید انواع گلیم ها دارند.

کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی و عمده گلیم فرش در کشور می باشد که بعضی از تولید کنندگان این محصولات را به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدات خود قرار داده اند و توانسته با قیمت های مطلوب و عمده این محصول را به بازار ارایه نمایند.

کارخانه گلیم فرش های کاشان انواع مدل های گلیم فرش را با توجه به سفارش مشتریان با قیمت های عمده و متنوعی تولید و بافت می نمایند.

بافندگان شهر کاشان معمولا در بافت و تولید گلیم فرش های خود از طرح ها و نقشه های هندسی استفاده می کنند که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • طرح لوزی
  • طرح چهارگوش
  • طرح سه گوش
  • طرح شش گوش
  • طرح انواع گل و بوته
  • طرح ترمه
  • طرح حیوانات اهلی و درنده

این طرح ها بیشتر از طرح های سنتی اقتباس گرفته تا بافت و سنتی بودن خود را تا حدی بتواند حفظ نماید .

اما ویژگی این طرح ها با نوع سنتی خودش این است که با ترکیب رنگ بندی های متنوع توانسته زیبایی خاصی داشته و چشم نوازی می کند

این رنگ بندی ها بر حسب ذوق و سلیقه طراحان به وجود می اید که رنگ بندی های سنتی را حد قابل توجهی رعایت نموده و باعث ایجاد طرح های جدید می شودند.

مدل های زیبای گلیم فرش در طرح هایی که عنوان شد دارای نقشه های زیبایی است که توانسته رضایت مشتریان را داشته باشد.

 

 

گلیم فرش کناره متری بافت کاشان

 

یکی از بیشتر ین مکانهایی که از گلیم فرش ها می توان استفاده نمود راهرو ها و یا راهپله های ساختمان ها یا هتل و غیره می باشد که مصرف بسیار زیادی دارد  که نوع گلیم فرش مناسب برای انها گلیم فرش های کناره متری است که به صورت رولی از کارخانه گلیم فرش تولید می گردد.

این گلیم فرش ها به درابعاد  استاندارد به مانند ابعاد ۴متری و یا ۶متری که در فرش ها نیز تولید می شود نیستند و در ابعاد واندازه های مختلفی تولید می گردند.

ابعاد عرض انها از نیم متر شروع می شود و تا سه متر در طول تقریبا سی متر تولید می شود بعد در مغازه و یا نمایشگاههای فرش و گلیم به هراندازه ایی که مشتری نیاز داشته باشد برش خورده و پس از دوردوزی محل برش خورده تحویل مشتری داده می شود.

گلیم فرش های متری با مصرف زیادی که دارند هر روز بر طرحهای زیبای ان اضافه می شود واین باعث شده تا مشتریان بیشتر به طرح های زیبای ان اشتیاق داشته باشند.

مشتریان این نوع گلیم فرش معمولا به واسطه متراژ زیادی که نیاز دارند به عنوان خریداران عمده گلیم فرش در نظر گرفته می شوند.

قیمت گلیم فرش های ماشینی بسیار مناسب بوده و این در افزایش تولید و تقاضای ان بسیار موثر بوده است.

 

فروشگاه گلیم فرش کاشان

 

قیمت عمده انواع گلیم فرش ماشینی کاشان

 

یکی از تولیدات جدید شهر کاشان که از بازار خوبی نیز روبرو بوده و توانسته صادرات به کشور های دیگر داشته باشد انواع تولید گلیم فرش فانتزی ماشینی می باشد که با قیمت های متنوعی در بازار به عرضه و  فروش می رسد.

جنس الیاف این گلیم فرش معمولا با نخ بی سی اف بافت می شود که از فیمت مناسبتری برخوردار می باشد.

قیمت گلیم فرش  نسبت به انواع دیگر فرش ها بسیار مناسبتر نموده است و این برای مشتریان که قصد خرید گلیم فرش ماشینی دارند بسیار با صرفه تر خواهد بود .

از موارد دیگر برای تعیین قیمت گلیم فرش ماشینی  تراکم در بافت  انها می باشد که تولید کنند گان می توانند با توجه به تقاضای مشتریان در  تراکم ها و کیفیت های متنوعی بافت و تولید نمایند.

گلیم فرش ماشینی با طرح های زیبای سنتی یکی از مناسبترین کف پوش های برای منازل می باشد که فضای خانه ها را هر جه بیشتر زیبا تر می نماید انواع مدل های این گلیم فرش در فروشگاه گلیم فرش کاشان موجود می باشد.

مشتریان عمده انواع گلیم فرش ها معمولا نمایشگاه ها و یا مغازه های فروش گلیم و فرش می باشند که با قیمت های عمده این محصول را تهیه و به دست مشتریان خانگی خود می رسانند.

 

 

فروشگاه خرید عمده گلیم فرش کاشان

گلیم فرش های ماشینی کاشان به دلیل اینکه یکی از قدیمی ترین، گلیم های موجود در کشور محسوب می شوند، از همه جای ایران و جهان، طرفداران خاص خود را دارند. برای خرید عمده این محصول می توان به فروشگاه های و نمایندگی های معتبر در سطح کشور مراجعه نمود.

همچنین سایت های معتبر فروش وابسته به تولید کنندگان، به فروش عمده و گسترده انواع گلیم فرش های دستی و ماشینی کاشان می پردازند.

خرید از این فروشگاه های اینترنتی، تخفیفات و شرایط ویژه ای را برای خریداران عمده فراهم نموده است.این تخفیفات تا حدی مرتبط با تولید عمده این محصول بوده که می تواند قیمت تمام  شده را برای تولید کننده در بر داشته باشد و به همین دلیل خرید اینترنتی این مزیت را داشته که بتواند قیمتی برابر با قیمت عمده و و بدون واسطه به دست مشتریان برساند.

برای خریدگلیم فرش ماشینی  از فروشگاه گلیم فرش کاشان به صورت خرید اینترنتی عمده می توانید با شماره های زیر تماس داشته و از مشاوره مدیریت فروش ما بهره ببرید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

 

 

مطلب پیشنهادی

فرش گبه کاشان

فروش فرش گبه کاشان با قیمت کارخانه

فروش فرش گبه کاشان و انواع گبه های ماشینی با مدل های گبه های جدید …

کانال تلگرام