فروش فرش گلیم
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / قیمت خرید عمده گلیم فرش

قیمت خرید عمده گلیم فرش

قیمت خرید عمده گلیم فرش های فانتزی و انواع گلیم فرش متری بافت کاشان با بهترین کیفیت و برند شرکت های تولید گلیم فرش کاشان به صورت عمده و اینترنتی از طریق سایت های ما به فروش می رسد .

 

 

درباره گلیم فرش

 

گلیم فرش از جمله فرش های  محبوب ایرانیها هست که نوع سنتی ان از دیرباز مهمان خانه های ما ایرانیها بوه است.

این گلیم فرش ها هنر زنان مردم عشایر ایران زمین می باشد که بیشتر در مناطق فارس کشورمان زندگی می کنند البته امروزه بیشتر مناطق کشور به بافت این دست بافت ها مشغول می باشند.

زنان عشایر این گلیم ها را توسط دارهایی که بیشتر بر روی زمین به صورت خوابیده قرار داشت می بافند و نوع این دارها به واسطه حمل اسان می باشد که برای کوچ انها راحتر و قابل حمل باشند.

نخ و تاره در یکدیگر تنیده شده تا این نقش هاو اثار خیالی و رویایی این هنر مندان با ایده هایی ناب و زیبا به جود بیاید تا ما از وجود انها در خانه هایمان استفاده کرده و لذت ببریم.

 

 

 

تفاوت گلیم فرش با فرش های دیگر

گلیم فرش ها از جمله فرش های فانتزی جدیدی هستند که باعث تنوع بیشتر انواع فرش های ماشینی شده اند این محصولات با و جود اینکه زمانی اندک از بافت ماشینی شدن ان نمی گذرد ولی به سرعت توانست محبوبیت زیادی را بین مشتریان به دست اورد. ولی با وجود این فرش های ماشینی همچنان از رونق بیشتری برخوردار می باشند.

بافت گلیم فرش به صورت سطحی هموار و هم سطح می باشد که این با نوع بافت فرش های ماشینی که دارای پرز می باشند متفاوت می باشد.

امروزه گلیم فرش فانتزی  به صورت صنعتی و با دستگاههای مدرن ماشینی در طرح ها واندازه های متنوع بافت و تولید می شود .

جنس گلیم فرش های ماشینی از جنس بی اس اف می‌باشد که این از ویژگی‌های گلیم فرش می باشد که برای شستشوی گلیم فرش کار راکمی آسان‌تر میکند. قیمت های مناسب این گلیم فرش ها انها را از نوع دست بافت ان بسیار متمایز می نماید .

هرچند که تولید کنند گان گلیم های ماشینی با امیزش هنر و صنعت توانسته اند اثاری با طرح های زیبای سنتی خلق کنند ولی با این حال چه کسی است که نتواند جان طبیعت را در اثار دست باف طبیعی که تمام از طبیعت گرفته شده را در انها حس ننماید و تفاوت این دو را متوجه نباشد.

 

گلیم فرش راهرو

 

قیمت های مناسب گلیم فرش

 

یکی از بهترین دلایل افزایش مشتریان به خرید این گلیم فرش ها قیمت های مناسب این گلیم فرش ها می باشند که به واسطه الیاف به کاربرده شده در ان که از الیاف هیت ست شده بی سی اف می باشد که قیمتی ارزانتر از دیگر الیاف فرش داشته ولی به واسطه بافت متمایز انها دارای استحکام و دوام خوبی است که توانسته کیفیت الیاف انرا جبران نماید.

در حالی که خود الیاف بی سی اف را نیز با دستگاههایی مقاوم تر نموده تا در مقابل رفت امد های زیاد بر روی ان از بین نرود.

قیمت گلیم فرش ماشینی بسیار مناسب بوده و این باعث می شود که برای استفاده برای مکان های به مانند اشپزخانه که احتمال کثیفی ویا سوختگی در ان باشد مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر خصوصیات گلیم فرش جنس ان استکه به خاطر الیاف براق تولید شده در آن می تواند نمای بسیار جذاب تری برای محیط خانه داشته باشد.

قیمت های گلیم فرش ها از مزایای ان ها می باشد که می توانند در راه پله ها و یا راه رو های منازل گزینه ایی بسیار مناسب باشند.

 

 

بهترین گلیم فرش ماشینی را از کجا بخریم

 

کاشان یکی از دیرینه ترین تولید کنندگان بافت فرش می باشد که شهرتی جهانی داشته و در دیگر حوزه های فرش نیز توانسته پیشتاز باشد تولید گلیم فرش و انواع  گلیم فرش کناره ماشینی یکی از این محصولات است که از انجایی استقبال مردم به طرح های زیبای گلیم فرش ها بیشتر شد تولید کنند گان توانستند در کنار تولید فرش این بافته ها را نیز در برنامه تولید خود قرار داده و نیاز مشتریان را براورده نمایند.

تولید این محصول یکی از بهترین گزینه های کارخانه های تولیدی شهر کاشان می باشد و در ابعاد و اندازه های متنوعی تولید می گردد.

یکی از بیشترین تولید انواع گلیم فرش به صورت متری و یا رولی می باشد. که کاربرد بسیاری داشته و این تنوع اندازه توانسته مشتریان را برای خرید بیشتر این محصول به خود جلب نماید.

گلیم های متری بیشترین استفاده را در راه پله ها ویا راهروهای ساختمانها و منازل  داشته و طرح های زیبای انها باعث زیبایی بیشتر منازل شده است.

کما اینکه امروزه بسیاری تولید کنند گان تنها تولید خود را تنها به اختصاص این محصول گذاشته اند و حتی صادر کننده این گلیم فرش ها به اقصی نقاط دنیا نیز می باشند.

 

 

 خرید عمده گلیم فرش های بافت کاشان

 

یکی از بهترین راه های انواع خریدگلیم فرش به صورت خرید عمده گلیم فرش می باشد که این هم برای مشتریان و هم برای تولید کنندگان بسیار با صرفه تر خواهد بود از ویژگی های خرید گلیم فرش عمده قیمت های مناسب ان ها می باشد انواع این گلیم فرش ها را به صورت رولی ویا متری در نمایشگاه های فروش ویا نمایندگی ها در شهر های مختلف در معرض فروش قرار داده اند.

مجموعه ما با ایجاد سایت های اینترنتی فروش انواع محصولات فرش از جمله گلیم فرش سعی در ارایه بهترین مدل های این محصول از برند های شناخته شده در بین شرکت های تولید کنند گلیم می باشد که توانسته رضایتمندی مشتریان را برای خرید انواع مدلها چه به صورت خرید عمده گلیم فرش  و یا خرید جز براورده سازد.

برای اطلاع از انواع قیمت خرید گلیم فرش های ماشینی بافت کاشان با شماره های زیر تماس داشته و از مشاوره مدیریت فروش ما بهره مند گردید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

مطلب پیشنهادی

فروش گلیم فرش راه پله

مرکز فروش گلیم فرش راه پله با قیمت تولید

فروش گلیم فرش راه پله با طرح های جدید و متنوع تولید کارخانه های گلیم …

کانال تلگرام