فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / قیمت روز گبه با طرح های زیبا از کارخانه

قیمت روز گبه با طرح های زیبا از کارخانه

قیمت روز گبه و انواع گبه های کناره ماشینی بافت کارخانه های فرش ماشینی کاشان  با طرح های زیبا و با قیمت های مناسب و عمده  با همراهی سایت های ما به مشتریان عرضه می گردد.

 

 

طرح های بی نظیر گبه فرش

 

گبه فرش ها شاه کار هایی هستند که توسط زنان بومی عشایر بافته می شده بعضی از این نقشه های ماندگار نسل به نسل از مادر بزرگ ها به مادرها و از مادر ها به دختران اموزش داده شده است بیشتر این زنان بافت این هنر را به عنوان یک کسب درامد نیز دانسته که از راه ان معیشت خانواده را نیز تا حدی تامین می نموده اند.

گبه ها نقش های خیال برانگیز و زیبایی داشته که معمولا نقش های هندسی در انها به کار برده می شده است و این طرح ها امروزه نیز با مدلهای زیبایی که وجود دارد در خانه ها به وفور پیدا می شود شما می توانید قیمت روز گبه را با همراهی سایت های ما اطلاع یافته و انها را سفارش دهید.

بسیاری از این نقشه ها و طرح ها گبه اثرات بی نظیری هستند که از تصورات و ذهن خلاقانه بافنده می باشد.

که با نگاه مستمر به طبیعت انها را نقش بسته است به گونه ایی که انگار او جزیی از طبیعت شده و با انها این طرح های زیبا را به کار بسته است.و دلیل ماندگاری این هنرهای زیبا شده است که امروزه به عنوان یک اثر ارزشمند از ان یاد می شود.

این گبه با طرح های زیبایی که دارد هنوز هم برای خانه زیبا نماییی می نماید.

 

گبه فرش های ماشینی

امروزه با توجه به علاقه زیادی که از این گبه شده است و به واسطه قیمت های بالای نوع دست بافت انها تولید کنند گان فرش های ماشینی کاشان به قکر تولید گبه هایی به صورت ماشینی افتادند  که  صنعت های روز دنیا این دستگاه های مدرن را ساخته و در دست تولید کنند گان قرار داده است.

کاشان یکی از تولید کنند گان اصلی گبه های ماشینی در داخل کشور می باشد که توانسته این محصولات را به کشورهای خارجی نیز صادر نماید

گبه فرش ماشینی به واسطه الیاف و نوع بافت انها از فرش های ماشینی قیمتی مناسبتر داشته و به این دلیل تقاضای این کالا برای خرید این طرح های زیبای سنتی زیادمی باشد.

نوع بافت گبه ها با گلیم فرش های ماشینی متفاوت بوده و در بافت گبه ها نرمی و لطافت بیشتری وجود دارد.

طرح های گبه های ماشینی را به مانند طرح های سنتی بافته می شود که  انگیزه بیشتری را برای مشتریان جهت تهیه و خرید انها  به وجود اورد

بافت گبه های ماشینی را در ترکیب رنگ ۸ الی ۱۲ رنگ تولید می نمایند که جذابیت بیشتری را به طرح های سنتی می دهد.

 

 

قیمت روز گبه های ماشینی کاشان

 

قیمت های این گبه ها با توجه به جنس و تعداد و نوع رنگ به کار برده به انها متفاوت بوده و قیمت های انها را تعیین می نماید.

جنس الیاف گبه ها بیشتر از الیاف هیت ست شده می باشد که نسبت به نوع پلی استر از مرغوبیت پایینتری برخوردار بوده و همانطور که گفته شد قیمت بسیار مناسبتری نسبت به فرش ها داشته ولی جذابیت رنگ بندی انها از فرش ها بیشتر بوده و به این واسطه مشتریان زیادی مایل به خریداری این محصول می باشند.

گبه ها را به صورت های ۳۲۰ و ۵۰۰ شانه تولید می نمایند که در بافته ۵۰۰ شانه ان قیمت بیشتری را دارا می باشد.

 

قیمت روز گبه

 

تولید انبوه گبه فرش های ماشینی

 

تولید این بافته ها به صورت گبه های ماشینی تولید کارخانه های کاشان  به صورت انبوه ان حکایت از استقبال این طرح های زیبا دارد که بازار خوبی را نیز به وجود اورده است.

این تولیدات با مدل ها وکیفیت های متنوع  نیز در خارج از کشور نیز به فروش خوبی داشته و باعث رشد صادرات کشور نیز شده است.

در مجموعه سایت های تجاری با دانایی بر سلایق مختلف مشتریان زیباترین این طرح ها را با قیمتی مناسب و به روز در اختیار انان  قرار می دهد.

با خرید از سایت های اینترنتی ما انواع محصولات فرش را با قیمتی برابر کارخانه و به روز دریافت خواهید نمود .

مشتریان خریدار عمده  این محصولات اعم از صاحبان فروشگاها و مغازه داران نیز از تخفیف های ویژه ما بهرمند برده و میتوانند این محصولات را با قیمت های مناسبتری به دست مشتریان خود برسانند.

گبه ها را به صورت کناره به مانند گلیم و فرش های کناره نیز تولید می نمایند که به صورت رولی جهت استفاده برای راه پله و راه روها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای اطلاع از قیمت روز گبه و گلیم فرش های ماشینی وسفارش این محصولات با ما تماس بگیرید.

مدیریت فروش

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

مطلب پیشنهادی

فرش گبه کاشان

فروش فرش گبه کاشان با قیمت کارخانه

فروش فرش گبه کاشان و انواع گبه های ماشینی با مدل های گبه های جدید …

کانال تلگرام