فروش فرش گلیم
یکشنبه , آذر ۷ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / قیمت عمده انواع گلیم فرش متری کاشان

قیمت عمده انواع گلیم فرش متری کاشان

گلیم فرش متری کناره یکی از اصلی ترین تولید کارخانه گلیم فرش کاشان می باشد که در ابعاد گلیم فرش۲و ۴متری تا ۶و۱۲ متری و یا به صورت رولی با قیمت عمده به مشتریان ارایه می دهد.

 

گلیم فرش متری

 

گلیم سنتی

 

گلیم فرش ها به دو صورت دست بافت و ماشینی تولید می شوند. گلیم های سنتی یا همان گلیم های دست بافت محصولات ارزشمندی هستند که معمولا توسط زنان عشایر با استفاده از پشم حیوانات بافت می شوند و به دلیل استفاده از مواد اولیه طبیعی و کار دستی که روی آن صورت می گیرد از قیمت بالایی نیز برخوردارند.

زنان عشایر با ظرافتی خاص و با ابتکار و خلاقیت نقشه های خیالی خود را بر پهنه دار گلیم نقش می زدند نقشه های خیالی که تصور می شود که شاید بعضا رویا ها و ارزو هایشان را تبدیل به طرحی کرده و بدون هیچ نقشه ایی انها را با بافته های گلیم گره می زدند.

گلیم های سنتی بسیار محبوبیت داشته و این اصالت هنر است که برای انسانها جذبه ایجاد می نماید گلیم های سنتی با گذشته سالها و یا قرن ها از بافت اولیه ان هنوز هم یکی از ارزشمند ترین اثار و بافت های بشری است که مورد توجه بوده است.

گلیم های سنتی طرح های بسیار زیبا و متنوع دارد که هم اکنون هم بسیاری از انها در گلیم های دست بافت مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت های گلیم های سنتی شاید کمی گران باشند از این رو کارخانه های فرش ماشینی در سراسر ایران و نیز در کاشان اقدام به بافت گلیم فرش های ماشینی کرده است که این نوع گلیم فرش ها از نوع سنتی ارزان تر هستند.

 

گلیم فرش متری

 

تولید گلیم فرش های ماشینی

 

تولید گلیم ماشینی در کاشان و دیگر شهرهای ایران توسط به روزترین دستگاه ها در کارخانه های گلیم فرش  بافت و تولید می شود. تولیدکنندگان گلیم از طرح هایی خلاقه در بافت این محصول استفاده می کنند. کاشان به عنوان قطب تولید فرش های ماشینی و یکی از برترین صادر کننده در انواع حوزه فرش می باشد که توانسته در تولید گلیم و گبه های ماشینی نیز از دیگر شهر ها سبقت گرفته و حرف اول را در تولید و بافت این محصول داشته باشند.

کارخانه های گلیم فرش  کاشان یکی از معتبرترین کارخانه ها در تولید این محصولات زیبای ایرانی بوده و سالانه امار زیادی از این تولیدات به کشور های خارجی نیز صادر می گردد.

هم اکنون بافت گلیم های ماشینی یکی از تولیدات اصلی بسیاری از کارخانه داران شده است که توانسته اند نظر ورضایت مشتریان را به خود جلب نمایند.

مجموعه سایت های ما با ارتباط با بهترین تولیدکنندگان کارخانه گلیم فرش کاشان سعی در ارایه بهترین طرح های این محصول به مشتریان داشته است.

 

گلیم فرش متری

 

 

ابعاد گلیم فرش متری

 

گلیم فرش های ماشینی توسط ماشین در اندازه های مشخص بافته می شوند. این اندازه از ۲ تا ۱۲ متر متغیر است. اندازه ها به صورت ۵۰ در ۸۰، ۱٫۵ در ۲٫۲۵، ۲ در ۳، ۳ در ۴ مترو ۲٫۵ در ۳٫۵ مترخواهد بود. گلیم فرش های رولی یا متری نیز در عرض های ۵۰سانتی متری تا عرض ۳ متر عرضه می شود طول نوع رولی بنا به اندازه مورد نیاز مشتری خواهد بود.

یکی از پر فروش ترین ابعاد انها گلیم فرش ۶ متری است که در اندازه های ۲متر در ۳متر بوده و به صورت قالیچه می باشد که به واسطه وزن سبک ان حتی می توان در  مساقرت ها نیز به عنوان یک زیر اندار مناسب از ان استفاده نمود.

گلیم فرش فانتزی را در ابعاد و اندازه های زیادی تولید می نمایند و این یکی از ویژگی های گلیم فرش است  که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است .

 

گلیم فرش متری

 

گلیم فرش متری و یا گلیم فرش رولی

 

گلیم فرش متری یا گلیم فرش رولی نوع پرمصرفی از گلیم فرش است که در جاهای مختلف قابل استفاده می باشد. و امروز به یکی از اصلی ترین تولید در کارخانه های گلیم فرش تبدیل شده است . گلیم فرش رولی بنا به خواست مشتری در طول مورد نیاز برش خورده و سردوزی می شود به همین دلیل گزینه مناسبی برای راه پله ها و راهروها به حساب می آید. همچنین به سبب پاخور بودن در این مسیرها گلیم فرش متری در انواع رنگ ها و حتی در زمینه رنگی تیره نیز بافته می شوند.

این گلیم ها که به گلیم پله و گلیم راهرویی یا گلیم کناره  نیز معروف می باشد  در اندازه های متنوعی بسته به نیاز مشتریان تولید می گردد.

گلیم کناره ها تا حدودی توانسته جای فرش کناره ماشینی را در خانه بگیرد ولی با وجود این از لطافت و نرمی فرش ها برخوردار نمی باشد.

قیمت گلیم فرش متری به واسطه قیمت های ارزان و مناسبی که نسبت به سایر فرش های ماشینی دارد بسیار پرطرفدار می باشد و تولید کنندگان گلیم های ماشینی با ظرافتی خاص امیزه ایی از هنر و صنعت را به یکدیگر گره زده اند. تا نمایی زیبا و خاص را با استفاده از انها ایجاد نمایند.

 

گلیم فرش متری

 

قیمت گلیم فرش متری کناره

 

قیمت گلیم فرش ماشینی نسبت به فرش ماشینی به صرفه تر است اما بازهم گلیم ماشینی با طرح سنتی قیمت بالاتری خواهد داشت. قیمت گلیم فرش های ماشینی بسته به نوع الیاف مصرفی، شانه و تراکم، سایز و وزن و تعداد رنگ عوض می شود. الیاف به کار رفته در گلیم فرش از نوع اکریلیک، پلی استر و بی سی اف هستند که ارزان ترین نوع الیاف بی سی اف و گران ترین آن اکریلیک است.

قیمت گلیم فرش متری بر حسب متر مربع بسته به اندازه مورد نیاز مشتری حساب می شود.

خریدگلیم فرش به صورت عمده به هیچ عنوان یک خرید بی کیفیت نیست. وقتی بیش از یک تخته فرش برای منزل بخریم و یا وقتی که گلیم فرش متری یا رولی را برای مکان هایی با وسعت زیاد مثل مسجد، نمازخانه و یا حتی ادارات خریداری کنیم خرید ما عمده محسوب می شود. فروش گلیم فرش های ماشینی به صورت عمده در بسیاری از کارخانه های کاشان انجام می شود.

مجموعه ما با داریت و روشی مطمن با ایجاد سایت های تجاری بستر مناسبی را برای خرید مشتریان نه در سراسر نقاط داخلی کشور بلکه گزینه ایی مناسب برای دیگر کشور های خارجی ایجاد نموده که قصد خرید انواع این کالاهای تولید کارخانه گلیم فرش کاشان را داشته باشند.

خرید های عمده از سایت های ما دارای تخفیفات ویژه ایی است که شامل مشتریان می شود و میتوانند از این فرصت استفاده نمایند.

مشتریان محترم می توانند برای خرید گلیم فرش ماشینی با تماس با شماره های زیر از مشاوره و راهنمایی مدیریت فروش مجموعه استفاده نموده تا خریدی دلخواه و مناسب داشته باشند.

شماره تماس:

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

مطلب پیشنهادی

فرش گبه کاشان

فروش فرش گبه کاشان با قیمت کارخانه

فروش فرش گبه کاشان و انواع گبه های ماشینی با مدل های گبه های جدید …

کانال تلگرام