فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / فرش فانتزی / قیمت فرش ماشینی گبه عمده و ارزان

قیمت فرش ماشینی گبه عمده و ارزان

ارزنترین قیمت فرش ماشینی گبه به صورت عمده با عرضه مستقیم از کارخانه های تولید فرش ماشینی کاشان را در سایت های تجاری ما مشاهده نمایید.

گبه ها زیراندازهای زیبایی هستند که با نقش و نگار فوق العاده جذاب خود، دل هر بیننده ای را به خود مشغول می دارند. برای اطلاع از قیمت گبه فرش ماشینی با ما در این فروشگاه اینترنتی همراه باشید.

گبه ها زیر انداز های هستند که از دیرباز تاکنون تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند گبه ها در ابتدا دارای طرح هایی بسیار ساده و ابتدایی بودند، اما از زمانی که به صورت تجاری درآمدند بافندگان آن هم در تلاش بر این قرار گرفتند که گبه ی تولید شده توسط آنان دارای نقش و نگارهای زیبایی باشد.

این هنرمندان شروع به الهام گرفتن از طبیعت و پرندگان و حیوانات مختلف کردند و طرح های زیبا و ماندگاری را خلق نمودند.

 

فروش فرش ماشینی طرح گبه

قیمت آنلاین گبه فرش

 

بسیاری از هنرمندان در هنگام بافت گبه فرش، به آمال و آرزوهای خود می اندیشیدند  و طرح آن ها را در بافت گبه به کار می بردند و این موضوع باعث می شد که گبه ی تولید شده توسط آنان بسیار خاص و منحصر به فرد باشد و از طرفداران زیادی برخوردار شده و همچنین بهای بیشتری نیز پیدا کند.

 

فروش فوق العاده گبه فرش

 

انواع طرح های معروف گبه

  • طرح شیر
  • طرح خشتی
  • طرح حوض
  • طرح گل

 

قیمت فرش ماشینی گبه

 

قیمت مرغوب ترین گبه فرش

 

و اما مدت هاست که گبه نیز مانند فرش، به صورت ماشینی تولید می شود و برای کسانی که دسترسی به گبه های دستی را ندارند یا از پس قیمت زیاد آن بر نمی آیند، گبه های ماشینی بهترین انتخاب ممکن است.

گبه هایی که در این سایت به فروش می رسد در بزرگ ترین کارخانجات تولید فرش و گبه در کاشان تولید شده اند و دارای قیمتی بسیار مناسب و همچنین کیفیتی بی نظیر می باشند.

اگر شما نیز طرح گبه های ما را پسندیده اید و قصد خرید آن را دارید، هر چه زودتر با ما تماس حاصل فرموده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای اطلاع از انواع قیمت فرش ماشینی گبه وگلیم فرش های ماشینی با ما تماس حاصل نمایید.

tarhbastan@gmail.com

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

فرش گبه کاشان

فروش فرش گبه کاشان با قیمت کارخانه

فروش فرش گبه کاشان و انواع گبه های ماشینی با مدل های گبه های جدید …

کانال تلگرام