فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت پشتی فرش ماشینی به صورت عمده از کارخانجات کاشان

قیمت پشتی فرش ماشینی به صورت عمده از کارخانجات کاشان

قیمت پشتی فرش ماشینی و انواع قیمت پشتی های منزل و خانگی و پشتی دیواری بافت کاشان با قیمت های تولید و به صورت عمده در فروشگاه های اینترنتی سایت های تجاری ما به فروش می رسد.

 

انواع پشتی منزل با طرح های سنتی

 

پشتی های منزل جدید با طرح های زیبا و سنتی  که دارد می تواند زیبنده بسیاری از دکوراسیون های منازل باشد همیشه در خانه های قدیمی فضای سنتی با پشتی هایی که برای تکیه  زدن و راحتی افرادی بود فضا و حال و هوا خوبی را به ما می داده مسلم پشتی های این دوره همی ها را همیشه برای ما تداعی می دادند
با تغییرا زندگی ها و رفتن به سمت سبک زندگی مدرنیته و فاصله گرفتن از زندگی خانه های قدیمی مادربزرگ ها می توان در گوشی از منزل جهت یادآوری و تداعی آن با ایجاد یک فضای و دکوراسیون سنتی آن حال و هوا را به نوعی به خانه هامان برگردانیم.

در مدل پشتی های قدیمی انواع پشتی منزل متفاوت می بود و هر منطقه ایی با توجه به سابقه نوع استفاده از مدل پشتی ، امروزه نیز همانها را در مدل های جدیدتر مورد استفاده قرار می دهند.

و امروزه با توجه به میل مردم به سبک های سنتی بازار انواع پشتی منزل نیز رونق پیدا نموده است.

قیمت پشتی فرش

قیمت عمده پشتی های خانگی سنتی

 

در قدیم نیز بیشتر ین تعیین کننده قیمت پشتی فرش ها ی خانگی را رویه های ان ها تعیین می نمودند که بافندگان با سلیقه طرح های زیبای فرش را در اندازه پشتی بافته و سپس به کارگاه های تولید رویه انها تبدیل به پشتی می شدند.

پشتی های سنتی در بافت های قدیم در اندازه های متنوعی بسته به سلیقه بافنده بافته می شد که باز اندازه متنوع قیمت های متفاوتی را در بر می داشت.

ولی پشتی های خانگی جدید امروزی را در قالب استاندارد و یک مدل تولید می نمایند که این باعث زیبای بیشتر برای خانه ها می گردد.

پشتی های خانگی  به ویژه ان پشتی هایی که از جنس فرش و از پشم بافته می‌شود و این که به واسطه مواد داخل آنها که از پنبه یا پرزمی باشد وزن زیادی را دارد لذا اگراز کسانی  هستید که دوست دارند هر چند بار دکوراسیون منزل شان را عوض نماید و یا در تمیزی ونظافت خانه هایشان حساس هستند و مدام باید جهت نظافت پشتی ها را جابجا نمایند پشتی های سنتی برای منازلتان مناسب نمی باشد.

در مدل پشتی های جدید این مشکلات رفع و نوع پشتی جدیدی روانه بازار شده است.

انواع پشتی خانگی با قیمت های متفاوتی در بازار یافت می شود و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه و میزان هزینه ایی که می خواهند برای پشتی های خانه شان انجام دهند می توانند با همراهی سایت های ما از انواع قیمت پشتی های خانگی اطلاع پیدا نموده و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

 

قیمت پشتی فرش۳

 
 
 

 

پشتی های دیواری جدید  با قیمت های ارزان

 

قیمت انواع پشتی های دیواری

درمدل  پشتی های دیواری  جدید  طوری طراحی و تولید نمودند که این مشکلاتی که در بالا ذکر گریدی  را نداشته باشد به واسطه همین مواد داخل پشتی را ازجنس یونولیت فشرده که دوام خوبی نیز داشته قرار می دهند که  بسیار سبک بوده  که در جریان جابجایی آن کار را آسان نموده و هم از نظر شست‌ و شو نیز بسیار راحت تر انجام خواهد گرفت.

استفاده ازاین یونولیت ها در پشتی های جدید خود نیز باعث کاهش قیمت های ان شده  چراکه این یونولیت ها قیمتی مناسب ارزان داشته و در به کارگیری انها در پشتی ها بسیار مناسب می باشد.

قیمت پشتی ارزان در مدل پشتی های  فرش کاشان علاوه بر رویه های انها که می توان از رویه های با قیمت های ارزانتر استفاده نمود خود قیمت های یونولیت ها نیز در قیمت گذاری ارزان انها موثر می باشد.

در مدل و طرح‌های پشتی های جدید از تنوع و رنگ و لعاب جذاب‌تری تهیه شده که بعضاً جهت هماهنگی و هارمونی فرش را با رویه پشتی فرش به یک مدل تولید می‌کند که باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون منزل تان خواهد بود.

قیمت پشتی فرش

قیمت تولید پشتی فرش بافت کاشان

 

شاید بدانید به واسطه تولید برتر شهر کاشان در بافت فرش های ماشینی این شهر را نیز در تولید پشتی های فرش ماشینی نیز ممتازنموده است

رویه های پشتی نیز از جنس همان فرش ها می باشد که تولید کنند گان در تولید فرش ۹ متری برای پر نمودن بقیه ظرفیت دستگاه تا ۱۲ متر این رویه های فرش را تولید می نمایند که برای انها نیز قابل صرفه باشد در حالی که نسبت به  قیمت خود فرش قیمتی  مناسب تر در نظر می گیرند که مشتریان بتوانند به راحتی و با قیمت های ارزانتر از فرش انها را تهیه نمایند.

رویه سپس به کارگاه های تولید پشتی انتقال و پس از فرایند تولید و دوخت روانه بازار می گردند.

امروزه به واسطه رونق سفره خانه های سنتی در سطح شهر ها خریداران پشتی های سنتی با قیمت های معمولی زیاد شده است سفره خانه برای ایجاد یک فضای سنتی نیاز به پشتی های سنتی با قیمت های ارزانتر و معمولی تری دارند تا بتوانند هر از گاهی دکوراسیون خود را تغییر دهند.

سایت های تجاری ما با در نظر گرفتن این تقاضا توانسته انواع پشتی های دیواری را با قیمت های متنوع تولید نموده تا مشتریان با هر هزینه ایی بتوانند انواع این پشتی ها تهیه و استفاده نمایند.

 

 

قیمت پشتی فرش کاشان به صورت عمده

 

یکی از برترین راه های خرید این محصولات به صورت عمده می باشد که فروشندگان و مغازه داران در شهر های دور از کاشان می توانند با خرید عمده این پشتی و یا رویه های پشتی این محصولات را با قیمت های مناسبتری به دست مشتریان خانگی برسانند.

ولی با وجود این با ایجاد مراکز اینترنتی خرید پشتی در شهر کاشان این امکان را برای تمام مشتریان چه مشتریان خرید عمده و بنکدارها و چه مشتریان تکی و خانگی فراهم نموده تا این پشتی ها را قیمت های بدون واسطه و دست اول در محل خود شان تحویل بگیرند.

خریداران عمده انواع پشتی فرش های کاشان به مانند مغازه داران و نمایشگاه های فرش جزو مشتریان ثابت می باشند که تخفیفات ویژه ایی شامل انها خواهد گردید.

جهت اطلاع از قیمت پشتی فرش کاشان  به صورت عمده و جزء و خرید انواع پشتی ماشینی و دیگر  محصولات فرش با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

 

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام