فروش فرش گلیم
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت پشتی ماشینی کاشان به صورت عمده

قیمت پشتی ماشینی کاشان به صورت عمده

قیمت پشتی ماشینی کاشان و  قیمت پشتی دیواری و انواع پشتی های منزل با بهترین و مناسبترین قیمت تولید رویه فرش کاشان را از طریق سایت های  تجاری ما خریداری نمایید.

پشتی ماشینی چگونه تولید میشوند؟

 

 

 

انواع پشتی های خانگی

همانطور که اغلب خانه های قدیمی و سنتی با فرش های ماشینی و دستبافت  در خاطرات همه ما وجود دارد پشتی یا پشتی خانگی هم نقش مهمی در حال و هوای ایجاد این خاطرات می‌نماید پشتی یک وسیله در  خانه ها بوده جهت احترام به مهمان برای تکیه  افرادی که از آن استفاده میکردند و همینطور وسیله ایی بود برای زیبایی خانه ها
پشتی خانگی زیبنده بسیاری از دکوراسیون منازل ایرانی است که در فضای خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد خانه هایی که با وجود پشتی سنتی ایرانی حس صمیمیت و همبستگی اعضا را در دورهمی های قدیمی به یاد می آورد .

قیمت انواع پشتی خانگی متناسب با مواد و متریال به کار رفته در ان متفاوت خواهد بود که مشتریان با توجه به سلیقه و میزان هزینه ایی که بابت انها می خواهند انجانم دهند می توانند خرید خود را انجام دهند.

 

قیمت پشتی ماشینی ۲

 

نحوه تولید پشتی ماشینی

امروز تولید عمده رویه  پشتی فرش ماشینی در کارخانجات فرش کاشان تولید می‌شود رویه های پشتی که با کیفیت ۴۴۰ شانه و  ۱۲۰۰ شانه  تولید شده دارای نقش ونگارهایی بسیار زیبا وجذاب به دست مشتریان میرسد.

رویه های ماشینی پس از انتقال به کارگاههای تولید پشتی معمولا با پارچه های مخمل ساده جهت پشت پشتی  دوخت خورده و با پرز و فوم یا یونولیت فشرده از جنس مرغوب پر شده و برای مصرف‌کنندگان ارسال می شود.

امروز بازار انواع پشتی جدید در کشورهای همسایه نیز از رونق  خوبی برخوردار است که از پشتی با رویه فرش ماشینی کاشان استقبال نموده اند باتوجه به  اینکه داخل کشور نیز در شهرهای  مختلف از بازار خوبی برخوردار است .
و البته در بسیاری از شهرهای دور مشتریان برای کاهش هزینه که بواسطه اینکه پشتی دارای حجم بوده و ارسال ان داری هزینه میباشد برای کاهش این هزینه تنها رویه را از شرکتهای فرش کاشان تهیه نموده و با ایجاد کارگاه تولید پشتی در شهر خود تولید و به دست مصرف کنندگان می رسانند.

 

 

انواع قیمت پشتی های معمولی و ارزان کاشان

بیشتر ممشتریان به دنبال پشتی هایی با قیمت های معمولی می باشند تا هزینه کمتری را صرف خرید پشتی نمایند قیمت پشتی معمولی و ارزان در انواع پشتی ها با مدل هایی که در بازار وجود دارد متفاوت می باشد ولی به طور کلی در تمام پشتی ها رویه های پشتی تعیین می نماید قیمت اصلی پشتی را و به همین دلیل می توان از رویه های با کیفیت پایین تر استفاده نمود تا قیمت پشتی ارزان در دسترس مشتریان قرار گیرد.

پشتی ماشینی کاشان با رویه های فرش یکی از بیشترین مصرف را در بین را در بین دیگر پشتی های خانگی و پشتی دیواری دارد چراکه رویه های فرش علاقه مندان زیادی داشته و پشتی فرش های کاشان نیز برای همانگی با فرش های خود را تهیه می نمایند.

قیمت پشتی کاشان نیز به همین واسطه متناسب با رویه های انها تغییر می نماید که مشتریانی که بیشتر به زیبایی و دکوراسیون منزلشان حساس تر هستند می تواند با رویه های ۱۰۰۰شانه و یا ۱۲۰۰شانه تهیه و خریداری نمایند. و کیفیت وزیبایی انها بهرمند گردند.

قیمت های رویه های پشتی با توجه به اینکه قیمت های گرانتری نسبت به دیگر مدل های پشتی دارد ولی با وجود این قیمت این رویه های فرش به نسبت قیمت خود فرش که هر دو از یک الیاف تولید می شوند بسیار پایینتر بوده و تقریبا قیمت انها نصف می شود و این باث می شود که که این پشتی را در دسته پشتی های ارازن شناخته شود

قیمت های این پشتی فرش های دیواری را با توجه به جنس رویه های انها که بیشتر از الیاف پلی استر ، بی سی اف و یا اکرلیک می باشد تعیین می گردد که هرکدام را با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می نمایند

 

قیمت پشتی ماشینی

 

فروش عمده پشتی دیواری کاشان

کاشان یکی از مراکز تولید فرش و محصولات جانبی می باشد که  پشتی های منزل و پشتی های دیواری  با رویه فرش هم یکی از همین محصولات می باشد که توانسته بازار خوبی را در داخل و خارج از کشور به همراه داشته باشد و هر روز بر خریداران از این طرح های زیبای پشتی فرش های ماشینی اضافه می گردد.

قیما هی انواع پشتی دیواری کاشان به علت در دسترس بودن و ارزان بودن قیمت های انها همیشه مناسب برای تمام مشتریان می باشد که می خواهد از این پشتی های دیواری استفاده نمایند.

خریداران عمده انواع پشتی های دیواری که شاید بیشترین انها سفره خانه های سنتی می باشند در خرید عمده از تخفیفات و امتیازاتی بهرهمند می گردند تا از مشتریان ثابت ما باشند.

تولید انبوه یکی از موارد کاهش قیمت برای هر کالایی می باشد که پشتی های ماشینی نیز از همین نمونه می باشد

خریداران مخصوصا مغازه داران می توانند با خرید عمده این کالا باقیمت های مناسبتر وبهتری این پشتی های ماشینی را به دست مشتریان خود برسانند.

 

 

خرید ارزان و مستقیم انواع پشتی های کاشان

تولید و عرضه مستقیم انواع پشتی های سنتی و ماشینی کاشان از مزیت های گروه تجاری ما می باشد که قیمت های دست اول ومستقیم را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

مشتریانی که خرید ارزان و مناسب را می خواهند به دنبال عرضه مسقیم می باشند تا با قیمت های مناسب تری خرید خود را انجام دهند

سایت های اینترنتی ما بر ان بوده تا علاوه بر مطلوب نگاه داشتن کیفیت پشتی ها با کاهش هزینه های جانبی و جاری تا حد امکان هزینه تولید پشتی ها را کاهش داده تا مشتریان خرید ارزان تری داشته باشند.

ما با ایجاد راه کار هایی کرده ایم  تا هزینه ارسال بار را برای مشتریان کاهش دهیم تا هزینه کمتری به دوش خانواده قرار بگیرد.

فروش اینترنتی انواع پشتی های کاشان راهی بسیار مناسب می باشد که در سرع ترین زمان ممکن این پشتی در دسترس مشتریان ما قرار می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت پشتی ماشینی به صورت عمده وسفارش این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید.

وحید رضا کاظمی:

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام