فروش فرش گلیم
دوشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت پشتی معمولی به صورت عمده مناسب سفره خانه های سنتی

قیمت پشتی معمولی به صورت عمده مناسب سفره خانه های سنتی

قیمت پشتی معمولی در مدل های پشتی های دیواری و پشتی منزل با طرج های  فرش بافت کاشان در طرح های متنوع با مناسب ترین قیمت پشتی ارزان مناسب برای سفره خانه های سنتی به مشتریان عرضه می گردد.

انواع پشتی کدامنند؟پشتی ماشینی مناسب سفره خانه ها کدام است؟

 

قیمت پشتی معمولی

 

پشتی فرش های سنتی

پشتی فرش های سنتی یکی از انواع پشتی های منزلی می باشند که جزو لوازم منزل و خانه های قدیمی بوده است و ایرانیان بسیار از انها استفاده می نموده اند که پشتی های فرشی  کاشان یکی از بهترین نوع انها بوده و معمولا با رویه های قالی دست بافت زنان روستایی مناطق کاشان بافته می شده و از انها برای رویه های پشتی استفاده می نموده اند.

پشتی  سنتی طرح هایی به مانند قالی های قدیمی داشته که بسیار مصرف انها رایج بوده است که  حتی امروزه هنوز هم در بسیاری از خانه های قدیمی از انها یافت می شود.

از بهترین طرح های پشتی فرش های سنتی طرح افشان بوده است ک امروزه نیز یکی از پر  طرفدارترین پشتی های طرح جدید می باشد.

 

قیمت پشتی معمولی

 

انواع پشتی های فرش کاشان

پشتی فرش کاشان در مدل های متفاوتی از جمله

  • پشتی های یونولیتی
  • پشتی های پرزی

تولید و به بازرار عرضه می شود .

پشتی یونولینی با کیفیت های متنوعی تولید می شود که این هم بستگی به یونولیت داخل پشتی و هم به رویه های ان دارد پشتی های فرش کاشان  با یونولیت با کیفیت پایین تر می تواند با قیمت پشتی معمولی با انواع دیگر مدل های پشتی  معمولی برابری نماید ولی باز ترجیحا به واسطه توجه بیشتر مردم به پشتی فرش ها از استقبال بیشتری برخودار می باشد.

امروزه هنوز پشتی با پرز تولید و مورد استفاده قرار می گیرد پشتی با پرز بدین معنا که مواد داخل ان از پرز تشکیل شده است. و خیلی ها هنوز هم همان مدل های  پشتی های سنتی را بیشتر می پسندند.

منتها این پشتی ها نسبت به پشتی های یونولیتی وزن بیشتری دارد و رویه ان قابل تعویض نمی باشد.

پشتی پرزی را پس از تکمیل توسط نخ های به هم تابیده شده دو رنگ که به مانند فتیله می باشد روی تمام اضلاع پشتی دور تا دور می دوزند تا نمایی زیباتری داشته باشد.

اما پشتی های پرزی جدید را متفاوت از پشتی های قدیمی پر می نمایند به این صورت که مثل پشتی های قدیمی فقط با پرز پر ننموده ابتدا توسط یک تخته چوب به ابعاد پشتی به مانند جعبه که برای این کار ساخته شده در داخل پشتی قرار داده و سپس با پرز های مرغوب و سبک دو طرف پشخته را پر می کنند تا پشتی حجم دار شود.

تخته در وسط پشتی هم باعث دوام و استحکام بیشتر پشتی می گردد و هم باعث می شود به مانند پشتی های قدیمی پس از یک مدت نگهداری ان حالت طبیعی خود را از دست نداده و شکیل و با فرم باقی بماند.

 

 

تولید پشتی فرش ماشینی کاشان

پشتی ماشینی را یکی از محصولات جانبی فرش های ماشینی می دانند

که بیشترین تولید ان توسط کارخانه های فرش کاشان تولید می شود و رویه پشتی همان جنس مواد اولیه فرش است  که در ان به کار رفته است

به طوری که هنگامیکه با دستگاهای ماشینی فرش ۹ متری تولید می نمایند جهت پر کردن بقیه ظرفیت دستگاه تا ۱۲متری رویه های پشتی را مختلف بافته می شود جنس و کیفیت رویه ها را به مانند خود فرش ها تولید می نمایند و حتی در بیشتر مواقع طرح های رویه ها را نیز به همانند فرش ها تولید می کنند که این باعث تناسب زیبایی بین انها در منازل می گردد .

سپس این رویه ها در کارگاه های تولید پشتی  با پارچه های مخصوص که معمولا پارچه مخمل ساده می باشد دوخت خورده وبعد قالبهای یونولیت اماده در ان قرار می گیرد و سپس توسط زیپی که در پشت پشتی دوخته شده بسته شده و اماده استفاده قرار میگیرذ.

اما برای شهر های دور تولید کنند گان پشتی ها  جهت کاهش هزینه ارسال پشتی به واسطه حجم دار بودن پشتی رویه های پشتی را به صورت عمده خریداری نموده و با ایجاد کارگاه تولید پشتی این پشتی ها را تولید نموده و به دست همشهریان و شهر های اطراف خود می رسانند.

که این مورد هم برای تولید کننده و هم برای مشتریان بسیار با صرفه خواهد بود.

قیمت پشتی معمولی

قیمت پشتی های فرش معمولی

انواع قیمت پشتی کاشان با توجه به رویه های انها مشخص می شود که با توجه به بافت های مختلف در دسترس تولید کنند گان پشتی قرار می گیرد

رویه ها را با الیاف مختلفی بافت می کنند که می توان به الیاف اکرلیک ، پلی استر و یا الیاف بی سی اف اشاره نمود  منتها یکی از بهترین نوع الیاف تولید شده در رویه های پشتی الیاف اکرلیک هستند که با نقشه های زیبا و کیفیت مطلوبی در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

مشتریانی که به دنبال خرید پشتی فرش با قیمت پشتی معمولی می باشند می توانند از پشتی هایی با طرح های پلی استر و یا بی سی اف خریداری نمایند و ویا از طرح هایی به مانند ۴۴۰ و یا ۵۰۰ شانه که از کیفیت بافت پایینتری برخوردار می باشد.

 

قیمت پشتی معمولی

قیمت پشتی معمولی مناسب سفره خانه

یکی از خریدارن عمده پشتی ها صاحبان سفره خانه های سنتی می باشند که برای ایجاد نمودن این مکان ها به یکی از اصلی ترین این لوازم یعنی پشتی ها نیاز دارند.

بعضا رویه پشتی های جدید را از مدل های گبه و گلیم فرش تولید  می نمایند که طرح های بسیار زیبا و سنتی تر داشته و بیشتر می توانند برای فضاهای سنتی از ان استفاده نمایند

مانند سفره خانه های سنتی که برای تهیه تعداد زیادی که نیاز دارند این نوع پشتی ها از نظر قیمت نیز بسیار باصرفه تر خواهد بود و میتوانند برای همخوانی با پشتی های سنتی از گلیم و گبه های ماشینی طرح سنتی برای زیرانداز و راه روهای فضایشان استفاده نمایند که یک هارمونی و زیبایی خاصی را به همراه خواهد داشت.

که برای سفره خانه می توان از پشتی هایی با تراکم پایینتر رویه ها استفاده نمود که در قیمت انها تاثیر گذار می باشد.

یا برای  استفاده از پشتی مناسب با قیمت پشتی معمولی تر می توانند از پشتی با رویه های پارچه مبلی و یا جاجیم که به پشتی های مبلی معروف می باشند استفاده نمایند

و یا از پارچه های ترمه و لی در صورت استفاده از پشتی فرش های ماشینی برای قیمت مناسب می توانند از پشتی فرش با رویه های از جنس الیاف پلی استر و یا بی سی اف استفاده نمایند که انها نیز دارای طرح های زیبایی است که مناسب سفره خانه می باشد.

مجموعه ما با ایجاد سایت های انواع فروش اینترنتی پشتی با مدل های متنوع شرایط خرید مناسبی را با قیمت های عمده و بدون واسطه را برای مشتریان فراهم اورده است.

برای اطلاع انواع قیمت پشتی معمولی با طرح های جدید و سنتی با رویه پشتی فرش و گلیم وگبه فرش با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

وحیدرضا کاظمی:

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵-۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

 

 

 

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام