فروش فرش گلیم
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / مرکز فروش اینترنتی پشتی فرش و کناره کاشان

مرکز فروش اینترنتی پشتی فرش و کناره کاشان

مرکز فروش اینترنتی پشتی فرش و کناره کاشان بهترین طرح های پشتی را برای مشتریان خود با قیمت های ارزان ارایه می دهد.

 

 

پشتی های سنتی و قدیمی

پشتی یکی از لوازم منزل ایست که از آنها برای تکیه گاه برای مهمان مورد استفاده قرار می دادند.

پشتی های قدیمی را از پرز پر می نمودند و معمولاً وزن سنگینی داشت و به همین خاطر مدت زمانی که از استفاده آن ها می گذشت به واسطه وزن سنگینی که داشت فرم طبیعی خود را از دست می داد و این یکی از عیب های پشتی های قدیمی بود.

کما این که وزن سنگین آن نیز خود یک معضل و مشکلی بود که خانم های خانه دار جهت تمیزی خانه ها هر بار باید آن ها را جابه جا می نمودند

و این باعث دردسر آنها می بود.

از طرفی دیگر پشتی های قدیمی را نمی توانستند به راحتی شستشو نمایند و این خود عیبی دیگر برای این پشتی ها بود که در صورت کثیف شدن آنها و در صورت نیاز به شست و شو باید کل مواد داخل آنها خالی می شد. واین به راحتی ممکن نبود .

و به این دلایل تمایل به پشتی های قدیمی در مردم بسیار کاهش شده بود و از تولید انها کم گشته شده بود.

 

 

قیمت انواع پشتی فرش  ماشینی کاشان

پشتی فرش های  بافت کاشان یکی از رایج ترین نوع پشتی ها بین مردم ایران زمین بوده است که از قدیم نیز در بین خانواده ها نوع دست بافت ان بسیار مورد توجه بوده است.

پشتی فرش ها که رویه های ان از جنس فرش های ماشینی است توسط همان دستگاه های فرش بافت می شود که مدل های ان بسیار مشابه به فرش بوده و در بیشتر طرح های ان طرح خود فرش را برای پشتی نیز استفاده می نمایند تا زیبایی بیشتری را برای خانه ها داشته باشد.

تراکم و صورت های بافت این رویه ها نیز به مانند فرش ها یکی بوده و بیشتر در ۷۰۰٫۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه بافت می شود که نوع ۷۰۰شانه ان بسیار پرفروش بوده و جایگاه بهتری بین خانوده ها دارد.

قیمت پشتی فرش ها به عواملی همچون رویه بستگی داشته که هرچه رویه ها از تراکم پایینتری بافت شوند و یا با جنس پلی استر و یا بی سی اف بافت شود قیمت پشتی نیز ارزانتر خواهد بود.

یکی دیگر از عوامل قیمت پشتی ماشینی مواد داخل پشتی می باشد که معمولا امروزه از دو نوع مدل پر می شود پشتی های یونولیتی و یا پشتی های پرزی که معمولا پشتی های یونولیتی به واسطه مواد ان و دیگر کار کمتری که نسبت به پشتی های پرزی انجام می شود از قیمت ارزانتری برخوردار بوده و مصرف بیشتری نیز در بازار داشته.

 

 

پشتی های معمولی وارزان مناسب برای سفره خانه ها

 

یکی از مراکزی که امروزه از رونق خوبی برخوردار می باشد و شاهدیم که هروز بر تعداد انها در سطح شهر ها بیشتر می شود سفره خانه ها و رستوران های سنتی است که پذیرای مردم در طول سال می باشد و مردم نیز از این مراکز تفریحی بسیار  استقبال نموده و بسیار دلچسب است برای انها که دمی از زمان اوقات فراغتشان را بدور از هیاهوی روزمرگی در این مکان سپری نمایند.

سفره خانه ها و رستورانهایی که می خواهند سبک های سنتی را در فضای مورد نظرشان پیاده نمایند نیاز به اقلام سنتی داشته تا بتوانند فضای دل انگیزی را برای پذیرایی از مهمانها ایجاد نمایند.

یکی از این اقلام انواع پشتی و کفپوش های سنتی می باشد که در فراهم اوردن این فضای سنتی بسیار موثر خواهد بود.

معمولا صاحبان این امکان به واسطه تعداد زیادی که ازاین مدل پشتی را خواهان میباشند بیشتر به دنبال قیمت های ارزان و مناسبی می باشند که اولا بتوانند هزینه اولیه برای سرمایه گذاری را کاهش داده و دوم اینکه در صورت تغییر دکوراسیون هزینه زیادی بر انها متحمل نشود.

مجموعه ما با فراهم اوردن خرید پشتی های سنتی برای مشتریان با قیمت های ارزان و معمولی به مانند پشتی های گلیمی و پشتی هایی با رویه گبه های ماشینی قیمت ها را بسیار پایین اروده و همینطور برای زیباتر شدن فضای ان اماکن گبه و یا گلیم فرش های هماهنگ و هم ست با پشتی ها را برای خریداران پیشنهاد می کند که زیبایی دو چندانی را به رستوران و سفره خانه شان می بخشد.

همچنین خرید برای این اماکن به عنوان خرید های عمده برای مجموعه ما در نظر گرفته شده و تخفیفات بیشتری را برای ان ها به همراه خواهد داشت.

 

 

 

فروش عمده  انواع پشتی های کاشان

اما انواع پشتی های جدید به واسطه مواد سبک یونولیت و فومی که در داخل آن ها استفاده می شود تمام این مشکلات را برطرف نموده است و باعث شده  نگهداری آنها به مراتب آسان تر شده باشد.

در مورد انواع پشتی های پرزی جدید نیز ابتکاراتی به کار بسته اند که دارای مشکلات پشتی های قدیمی را نداشته باشد از جمله اینکه در پشتی های پرزی قدیمی داخل پشتی کاملا فقط با پرز پر می شد و این باعث افزایش وزن سنگین ان می گشت ولی در پشتی های جدید ابتدا وسط پشتی را با تخته چوبی که به همین منظور ساخته شده قرار می گذارند و دو طرف ان را با پرز های درجه یک و سبک پر می نمایند که  هم شاکله زیباتری پیدا می نماید و هم وزن ان زیاد سنگین نشود کما اینکه خود تخته چوب باعث می شود که به راحتی پشتی حالت خود را از دست نداده و استحکام و دوامی بیشتر داشته باشد.

و این موارد و مزایای پشتی های جدید باعث رغبت بیشتر مردم به طرف انها شده است.
کما اینکه طرح های جدعلید پشتی فرشهای ماشینی جدید بسیار زیبا بوده و با کیفیت بالایی که دارند باعث دوچندان شدن علاقه مردم و مخصوصا خانم های خانه دار به این پشتی ها گردیده است.

زینت خانه ها یکی از مواردی است که خانم ها به انها اهمیت می دهند و پشتی های طرح جدید این زیبایی را برای خانه ها به ارمغان اورده و رضایت انها را از بابت این بدست اورده است.

سایت های اینترنتی مجموعه ما با در نظر گرفتن علاقه مشتریان به طرح های زیبای پشتی های سنتی و ماشینی کاشان فروش پشتی فرش به صورت عمده و تکی انواع این پشتی های بافت کاشان را همراه با ارسال ان برای تمام کشور برای مشتریان فراهم اورده است.

مشتریان می توانند با تنها ارتباط از طریق پل های ارتباطی با مدیریت فروش مجموعه پس از انتخاب طرح مورد نظرشان سفارش این محصول را به ثبت برسانند.

 

 

فروش اینترنتی پشتی

 

فروش اینترنتی پشتی کاشان

تولید انبوه این پشتی ها بیشتر در شهر کاشان انجام می شود چرا که رویه های پشتی همان جنس فرش بوده و تولید این رویه ها در کارخانه های فرش کاشان انجام می گیرد

یکی از راه های فروش که امروزه رونق خوبی پیدا نمود فروش اینترنتی می باشد  فروش اینترنتی پشتی ها با مدل و طرح های متنوع نیز انجام می پذیرد که مشتریان  در سراسر کشور می توانند بدون واسطه و با قیمت های برابر تولید این پشتی های زیبا را تهیه و استفاده نمایند. و این محصولات را در درب منزل تحویل بگیرند.

فروش های اینترنتی ما به واسطه قیمت های مناسبی که دارد برای مشتریان بسیار با صرفه خواهد بود و این دلیلی است که مشتریان بسیار رغبت نموده اند که به این طریقه محصولات خود را خریداری نمایند.

کما اینکه این پشتی به واسطه حجمی که دارند نقل و جابحایی انها خود دچار دردسر بوده که برای شهر های دور کمی دردسر ساز خواهد بود ولی خرید اینترنیتی این مشکل را برای مشتریان بر طرف نموده و با خیالی اسوده می توانند محصول خود را در هر کجای از نقطه کشور که با شند سفارش خود را تحویل بگیرند.

در سایت های ما فروش اینترنتی پشتی کاشان در انواع و مدل های مختلف انجام می پذیرد که جهت خرید و سفارش  می توانید با  مدیریت فروش ما جهت هر گونه مشاوره در تماس باشید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

پشتی ماشینی طرح افشان

فروش پشتی ماشینی طرح افشان با طرح های زیبا

پشتی ماشینی طرح افشان و انواع پشتی فرش کاشان با طرح های زیبا و با …

کانال تلگرام